Зроби своїм офісом цілий світ

Відкрий Digital Nomadic Lifestyle разом із openomad.com

Чому вам варто дізнатися, що таке «Digital Nomadism»

Ви, напевно, не раз бачили картинки людей, які сидять на пляжі, уткнувшись у ноутбук із задумливим обличчям.

Так-так, ті, які як постановочні, і взагалі, звідки на пляжі інтернет?

Ця фотографія, швидше за все, зроблена для привернення уваги і може бути далекою від реальності, але залишимо її як приклад так званого цифрового кочівника (digital nomad).

Хто ж такі ці цифрові nomads і чому вам потрібно це знати?

Тоді як заході вже активно практикують «digital nomadism» (від англ. Nomad – кочівник), у російськомовному просторі тема негаразд розвинена. А даремно. Адже можливо, що саме такою людиною ви завжди й хотіли стати, просто не вважали це досяжною.

Digital nomads (цифрові кочівники) – це люди, які не залежать від конкретного місця роботи, а самі обирають, що стане їх робочим місцем цього місяця: бібліотека в Берліні, булочна в Парижі, будиночок у засніжених Альпах або вілла в Таїланді.

Кому підійде такий спосіб життя?

Від очевидних програмістів, веб-дизайнерів та блогерів до вчителів та бухгалтерів, яких ніхто не представляє на пляжах Мальдів. Але чому б і ні? Адже ноутбук, розетка та WiFi може доставляти ваш професіоналізм із будь-якої точки світу. Навіть якщо зараз вашу професію не можна перевести у віддалений режим, але ви цілеспрямована і любляча вчитися людина, є безліч курсів для розвитку своїх навичок і освоєння нової професії.

Якщо у вас є ці якості та важлива інформація про роботу у подорожах – ви у справі. Якщо з цим усім біда, але бажання втекти не пропало – однаково залишайтесь. Додайте сайт до закладок, тягніть валізу з горища і готуйтеся до поїздки мрії. Адже ми тут збираємо всю необхідну інформацію, яка вам знадобиться, якщо ви рішуче налаштовані не чекати відпустки чи відходу на пенсію, щоб побачити світ.

А чи зручно працювати подорожуючи?

Якщо згадати якими подорожі були раніше, складно уявити роботу в таких умовах. Якихось років 30 тому рідкісний мандрівник міг ризикнути вирушити поодинці в Азію, після чого вважався б справжнім Індіаною Джонс. Сьогодні ж кожен другий може прокинутися на Балі з видом на рисові поля, попрацювати в якомусь сучасному коворкінг-кафе до обіду, а потім сісти на байк і поїхати кудись у джунглі.

Інтернет зробив доступним створення своєї подорожі кожному: бронюємо квитки на літак через додаток, там шукаємо затишну квартирку, ставимо позначки на картах – і спочатку відпустку на два тижні, потім зимівлю на пару місяців і ось ти вже рік кочуєш по світу.

А чи все так просто?

Звучить все звичайно казково, але і тут є своє підводне каміння. Адже правда в тому, що перейти від 7-денного трипа разів року до постійного проживаю в різних місцях – непросто, тому що виникає безліч запитань: а чи хороший інтернет на Філіппінах, а чи можна взяти з собою кота? А коли треба повертатися та де продовжувати візу? Подбавши про ці пункти, виникають інші: як заощадити на житлі, де краще поїсти і де шукати друзів?

На цьому етапі у багатьох виникає думка, що вдома не так і погано, а до Парижа вже якось потім.

Тому ми тут – щоб ви не повертали валізу на горище.

Чим ми будемо корисні:

  • Розкажемо, в яких країнах краще працювати віддальнику
  • Не дамо розгубитися в документах та інших організаційних моментах
  • Не кинемо і після приїзду: ідеї з житлом, місцями для роботи та розваг, лайфхаки
  • Надихаємо історіями людей, які вже подалися в дорогу
  • Надамо доступ до товариства однодумців

Ми любимо подорожі та любимо людей. Ми хочемо показати, що межі між материками та країнами все більше стають умовними, і що стати цим хлопцем на пляжі з картинки – можливо.

Пандемія показала нам, що ми можемо перенести офіс додому,

то чому б не зробити своїм офісом весь світ?