Чому вам варто дізнатись, що таке «Digital Nomadism»

Ви, напевно, не раз бачили картинки людей, які сидять на пляжі, уткнувшись у ноутбук із задумливим обличчям.

Так-так, ті, які як постановочні, і взагалі, звідки на пляжі інтернет?
Ця фотографія, швидше за все, зроблена для привернення уваги і може бути далекою від реальності, але залишимо її як приклад так званого цифрового кочівника (digital nomad).

Хто ж такі ці digital nomads?

Digital nomads (цифрові кочівники) – це люди, які не залежать від конкретного місця роботи, а самі обирають, що стане їх робочим місцем цього місяця: бібліотека в Берліні, булочна в Парижі, будиночок у засніжених Альпах або вілла в Таїланді.

Кому підійде такий спосіб життя?

Від очевидних програмістів, веб-дизайнерів та блогерів до вчителів та бухгалтерів, яких ніхто не уявляє на пляжах Мальдів. Але чому б і ні? Адже ноутбук, розетка та WiFi може доставляти ваш професіоналізм із будь-якої точки світу.

А чи все так просто?

Звучить все звичайно казково, але і тут є свої підводні камені. Адже правда в тому, що перейти від 7-денного тріпу раз на рік до постійного проживаю в різних місцях – непросто, тому що виникає безліч запитань: а чи хороший інтернет на Філіппінах, а чи можна взяти з собою кота? А коли треба повертатися та де продовжувати візу? Подбавши про ці пункти, виникають інші: як заощадити на житлі, де краще поїсти і де шукати друзів?

На цьому етапі у багатьох виникає думка, що вдома не так і погано, а в Париж вже якось потім.
Тому ми тут збираємо всю необхідну інформацію, яка вам знадобиться, якщо ви рішуче налаштовані не чекати відпустки чи відходу на пенсію, щоб побачити світ.

Чим ми будемо корисні

  • Розкажемо, в яких країнах краще працювати кочівнику
  • Не дамо розгубитися в документах та інших організаційних моментах
  • Не кинемо і після приїзду: ідеї з житлом, місцями для роботи та розваг, лайфхаки
  • Надихаємо історіями людей, які вже подалися в дорогу
  • Надамо доступ до товариства однодумців

Ми любимо подорожі та любимо людей. Мета Openomad – показати, що кордони між материками та країнами все більше стають умовними, і що стати цим хлопцем на пляжі з картинки – можливо.

Пандемія показала нам, що ми можемо перенести офіс додому, то чому б не зробити своїм офісом весь світ?