Топ-10 найкращих фільмів про подорожі

А поки ми чекаємо на відкриття кордонів, давайте насолоджуватися новими місцями в кіно та згадувати, навіщо ми взагалі кудись їздимо.
Зібрали для вас улюблені фільми, де герої у подорожах знаходили відповіді на головні запитання. Ну, чи хоч би намагалися.

1. Неймовірне життя Уолтера Мітті (The Secret Life of Walter Mitty) – 2013

Головний герой фільму Уолтер Мітті – типовий офісний співробітник у виданні журналу Life. Він страждає від рутини та самотності, а незабаром до його проблем додається ще й звільнення. Але перед відходом він має виконати ще одне завдання – вирушити на пошуки фотографа, плівка якого потрібна для останнього випуску. Так і приходить кінець його звичайного життя.

Улюблена цитата:

Побачити світ навколо, випробувати на собі небезпеки, подолати їх, дивитися крізь стіни, бути ближчими, знаходити один одного, відчувати. У цьому є мета життя.

Рік: 2013
Рейтинг IMDb:
7.7
Жанр:
Пригоди, драма, комедія
Куди податися: до Ісландії
Саме в Гардюрі, на околицях Рейк’явіка, Мітті здійснив свій “стрибок віри”. А ще Ісландія у цьому фільмі зіграла роль Гренландії, Авганістану та Непалу.

2. В диких умовах (Into The Wild) – 2007

Фільм заснований на реальних подіях із життя Крістофера Маккендлеса. Хлопець виріс у багатій сім’ї, йому забезпечили добру освіту і, в принципі, батьки вже розпланували все його життя. Але головний герой прагне іншого, вільного життя. І після закінчення коледжу він залишає все своє майно, віддає накопичені 24 тис. до благодійного фонду та вирушає у подорож автостопом.

Улюблена цитата:

Щастя має сенс лише тоді, коли є, з ким його поділити.

Рік: 2007
Рейтинг IMDb:
7.9
Жанр:
Пригоди, драма
Куди податися: в Аляску, США
Усі сцени знято за реальними подіями подорожі Крістофера. Його шлях починається з Північної Дакоти, після чого герой сплавляється річкою Колорадо, добирається до Каліфорнії і рухається далі північ. Кінцевою точкою Маккендлес обрав гірський пік Маккіндзі на Алясці.

3. Їсти, Молися, Кохати (Eat, Prey, Love) – 2010

Елізабет Гілберт відчуває, що заміжжя, успішна кар’єра письменниці і шикарний будинок зовсім не приносять їй щастя. Після довгих роздумів вона вирішує розлучитися з чоловіком і вирушити на пошуки себе.

Улюблена цитата:

Вчитеся вибирати свої думки, як вибираєте у шафі одяг щодня

Рік: 2010
Рейтинг IMDb:
6.8
Жанр:
Мелодрама, драма
Куди податися: до Італії, Індії, Балі
У Римі Елізабет оселилася біля П’яцца дель Пополо, їла джелато біля фонтану Треві та купувала продукти біля П’яцца Нуово. А у Неаполі спробувала справжню італійську Маргариту.
В Індії героїня живе в ашрамі Харі Мандір у провінції Патауді.
І кінцевою точкою в її подорожі стає Убуд, Балі. А романтична історія Елізабет розгорталася на пляжі Патанг-Патанг на півдні острова.

4. Дика (Wild) – 2014

Ще один фільм заснований на реальних подіях. Молода дівчина Шеріл Стрейд переживає важкий період свого життя. Героїня цього фільму, як і Джулія Робертс у “Їж, молись, кохай” намагається пройти “шлях до себе”. Але тільки Шеріл робить це не в атмосферних італійських ресторанах, їдучи піцу, а серед дикої природи.

Улюблена цитата:

Я б так і не дізналася, що люди входять до списку моїх хобі, якби не вирішила пройти поодинці через цю чортову пустелю

Рік: 2014
Рейтинг IMDb:
7.2
Жанр:
Драма, біографічний
Куди вирушити: на трекінг стежкою вздовж Тихоокеанського узбережжя, США.
Стежка починається біля кордону з Канадою, проходить через Вашингтон, Орегон та Каліфорнію та закінчується біля кордону з Мексикою.
Довжина стежки – майже 4000 км.

5. Подорож Гектора у пошуках щастя (Hector and the Search for Happiness) – 2014

Це щось на зразок чоловічої версії “Їж, молись, кохай”. Психіатр із Лондона з часом ставить під сумнів свою здатність допомагати людям, оскільки й сам не розуміє, що таке щастя та як його знайти. І ось він намагається знайти відповідь у багатого банкіра в Пекіні, мудрого ченця в Тибеті, наркобарона в Африці і свого першого кохання в Лос-Анджелесі.

Улюблена цитата:

— Ти щаслива?
— Ти мене кидаєш, га?
— Хах, нема.
— Ну хіба можна так із бухти-барахти таке питати. Хоч би підготував!

Рік: 2014
Рейтинг IMDb:
7.2
Жанр:
Комедія, драма, пригоди
Куди поїхати: до Шанхаю, Південної Африки, Лос-Анджелеса.
У Шанхаї Гектор куштував багате життя. Після чого вирушив до Африки допомагати своєму другові та пізнавати щастя місцевих жителів. А в Лос-Анджелесі він нарешті зрозумів, що так довго шукав.

6. Пляж (The Beach) – 2000

Молодий американець Річард (Леонардо ДіКапріо) вирушає до Таїланду за пригодами. У Бангкоку він знайомиться з хлопцем, який розповідає про дивовижний острів, рай на землі. Річард ділиться цією інформацією зі своїми новими друзями, Франсуазою та Етьєном, і вони разом вирушають на здавалося б ідеальний острів.

Улюблена цитата:

Того, що зроблено – не забути, але ми звикаємо. Життя продовжується. Я все ще вірю в рай, але тепер я знаю, що його не треба шукати — це не місце на карті, це коли ти почуваєшся часткою чогось більшого. Зрозумій цей момент, і він буде вічним… Не відмовляйся від пропозицій, не бійся звідати незвідане. Завжди будь ввічливий і завжди йди вчасно. Дивись на все неупереджено. Вбирай відчуття. А якщо стає боляче — мабуть, це також цінно

Рік: 2000
Рейтинг IMDb:
7.4
Жанр:
Драма, пригоди, трилер
Куди податися: до Таїланду: Бангкок і острів Пхі-Пхі
Сам пляж Майя Бей, де знімався фільм, тайська влада закрила на невизначений час. Після виходу картини туристи натовпом ринули на острів і повністю знищили екосистему затоки. Тож тепер знадобиться час, щоб відновилися корали, а за ними й повернулося морське життя в них.

7. Мистецтво подорожувати (The Art of Travel) – 2008

Коннор Лейн вирішує перед переходом у доросле життя випробувати трохи пригод і ненадовго вирушити до Нікарагуа. Після яскравих вражень вельми небезпечної країни та пограбування начебто можна і назад. Але тільки-но Коннор вирішує повернутися додому, він зустрічає божевільних мандрівників, які затіяли небезпечний для життя похід через Дар’єн. І, звичайно, він піде з ними.

Только ты и этот огромный мир или искусство путешествовать в одиночку -  TripHints

Улюблена цитата:

Мистецтво подорожувати полягає в тому, щоб відхилитися від плану

РІк: 2008
Рейтинг IMDb:
6.7
Жанр:
Пригоди
Куди податися: у джунглі Центральної та Латинської Америки
З Нікарагуа герої вирушають у непрохідні джунглі Дар’єна. А після проходження ми ще побачимо Колумбію, Перу, Панаму та Болівію.

8. Потяг Дарджилінг (The Darjeeling Limited) – 2007

Три брати зустрічаються вперше за рік для спільної подорожі Індією. По дорозі вони намагаються примиритися один з одним і знайти відповіді на головні питання у своєму житті. Фільм для тих, хто любить трохи химерних персонажів.

Улюблена цитата:

– Чому ти такий дивний?
– Мені треба подумати. Скажу, коли побачимось знову

Рік: 2007
Рейтинг IMDb:
7.1
Жанр:
Пригоди, драма, комедія
Куди поїхати: в подорож по Індії поїздом
На Дарджилінгу герої проїжджали через більшість країни – з півдня північ. А міське життя та звичаї індусів знімалося переважно у двох місцях – Джодхпурі та Удайпурі.

9. Шлях (The way) – 2010

Після смерті сина, американський лікар кидає своє розмірене життя і вирушає в дорогу від Піренеїв на північний захід Іспанії. На своєму шляху він зустрічає людей, які, як і він, намагаються набути сенсу життя. Далі вино, розмови про вічне та дуже багато красивих видів.

Улюблена цитата:

Ти не обираєш життя, тату. Ти її живеш

Рік: 2010
Рейтинг IMDb:
7.6
Жанр:
Пригоди, драма, комедія
Куди вирушити: в паломництво по Шляху Святого Якова в Піренеях
Сюжет переважно розгортається 800-кілометровою дорогою, яку тисячоліттями долали віруючі.

10. Поки не зіграв у ящик (The Bucket List) – 2007

Один із найулюбленіших фільмів. Головні герої – ексцентричний мільйонер та звичайний автомеханік зустрічаються на лікарняному ліжку з однаковим діагнозом: рак. Коли вони про це дізнаються, вирішують не втрачати жодного дня і встигнути все, що мріяли зробити все життя.

Улюблена цитата:

Це все твої побажання? Так у мене ванна глибша за тебе

Рік: 2007
Рейтинг IMDb:
8.0
Жанр:
Пригоди, драма, комедія
Куди податися: до топових туристичних локацій: піраміди в Єгипті, Тадж Махал в Індії, сафарі в Танзанії

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like