Додатки, які допоможуть організувати подорож

Коли самостійно організовуєш подорож, без допомоги різних додатків не обійтись. Ми зібрали найнеобхідніші для складання маршруту, пошуку квитків, житла та, звичайно ж, розваг.

Транспорт

Rome2Rio

Допомагає прокласти маршрут потягом, машиною, автобусом, поромом та іншими можливими видами транспорту. Тут можна й квитки купувати, але ми радимо користуватись ресурсом суто для того, щоб виходити на офіційних перевізників. А вже в них перевіряти ще раз розклад, ціни і безпосередньо бронювати квитки.

Omio

Сервіс схожий на Rome2Rio – так само підійде для планування маршруту та пошуку квитків.

RailPlanner

Це вже якщо плануєш тріп Європою на потязі. Допоможе знайти найближчу залізничну станцію, покаже розклад для вашого маршруту та ціну квитка. А ще класно, що для цього вам навіть не знадобиться інтернет.

Uber

Ніби як очевидний сервіс, але все ж таки багато хто не знає, що Убер є в багатьох країнах. Додаток працює у 84 країнах та 737 містах світу. Я, наприклад, дуже здивувалась побачити його в Єгипті.

Житло

Airbnb

Фаворит з пошуку житла. Можна зняти квартиру, кімнату, номер у готелі. А ще є крута штука “унікальне житло”, якщо раптом захочете пожити в якійсь хатині у лісі або на човні.

Agoda

Аналог Airbnb, але більше всього пропозицій в Азії.

Booking

Це більше для шанувальників традиційних готелів. Хоча, з’являється все більше варіантів гестхаусів та апартаментів. Можна знайти готелі, які не вимагають передоплати, якщо хочете оплатити вже по прибуттю.

Couchsurfing

Для бюджетного мандрівника. Зупиняєшся безкоштовно у місцевого, іноді отримуєш від нього цілу екскурсію і тусуєшся у компанії його сім’ї чи друзів. Ну, а іноді потрапляєш у дивні ситуації. Але багатьом заходить, та й безкоштовно.

Hotellook

Дуже крутий сервіс, який порівнює ціни на усіх пошукових системах. Вибираєте місце призначення і він генерує найвигідніші пропозиції.

Пошук закладів

Foursquare

Додаток враховує ваші уподобання при підборі закладів і показує схожі.

HappyCow

Пошук вегетаріанських закладів. Можна зайти навіть з доставкою.

Vivino

Якщо є бажання пити хороше вино, а часу в ньому розібратись – ні. Сфотографуйте етикетку та дізнайтесь найважливіше: оцінку вина, смакові якості, з чим потрібно пити. Справжній рятівник у винних країнах.

Tripadvisor

Найбільша платформа з пошуку відгуків та рекомендацій, залишених мандрівниками. Я думаю, тут можна знайти відгук на будь-що.

Огляд визначних місць

izi.TRAVEL

Дуже багато безкоштовних екскурсій містами світу. Попередньо завантажте гід – і ви вже не безцільно тиняєтесь вулицями Парижа, а дізнаєтеся, хто нею ходив до вас.

Culture Trip

Можна забронювати екскурсію або якийсь винний тур, багато варіантів для кожного міста. Крім того, є багато добірок від місцевих чи досвідчених мандрівників. Але такі статейки тільки англійською.

Інше

xCurrenc‪y‬

Можна швидко перевести ціну на звичну валюту і зрозуміти, чи це дорого. А ще дуже важливо: перед тим як змінювати гроші, обов’язково перевіряйте ще раз у себе в конвертері, чи хороший це курс.

PackPoint

Для тих, хто зазнає труднощів, коли збирає речі в поїздку. Введіть пункт призначення, дату та мету поїздки, а програма сама підбирає список необхідних речей. Непотрібне можна видалити, а чого не вистачає – додати.

WiFi Map

Допоможе знайти безкоштовний WiFi поряд. Навіть якщо він закритий, користувачі діляться паролем. Величезний плюс додатку в тому, що він працює офлайн.

Expensify

Помічник №1 у сфері контролю фінансів. Вам потрібно просто відсканувати чек, а Expensify вже все внесе та проаналізує. Корисно, коли дуже ліньки контролювати витрати, але дуже потрібно. Особливо, коли ти кочівник і в подорожі надовго.
До речі, для нас ще один важливий плюс – можливість міняти валюту.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like